STELLAR - elu allikas

Vee brände on maailmas palju, aga alati on ruumi veel mõnele uuele. STELLAR on uus vee kaubamärk, mis kannab endas ajatut jõudu. See on madala mineraalsuse ja erakordselt puhta maitsega vesi, mis pärineb sügavalt Setomaa maapõuest, Kesk-Devon’i kihistust. Vesi segatakse kokku 95m ja 130m sügavusel paiknevatest põhjaveekihtidest ja sisaldab aastatuhandete jooksul sinna kogunenud mineraale, kandes endas Lõuna-Eesti puhta looduse elujõudu. 

Sõõm STELLAR vett kustutab janu, värskendab keha ja vaimu ning jätab toidu maitse ehedaks. 

Inimese keha koosneb umbes 60% ulatuses veest ja kui tarbime vett vähe, annab meie keha sellest märku:

  • Vesi aitab kehal hoida normaalset temperatuuri
  • Vesi aitab väljutada kehast mürgiseid aineid
  • Vesi hoiab korras seedimise ja aitab toitainetel imenduda
  • Vesi aitab hoida meie naha niisutatuna ja parandab selle elastsust
  • Vesi aitab säilitada lihaste ja liigeste funktsioneerimist
  • Vesi aitab vähendada alkoholi halba mõju organismile
  • Vesi aitab vältida ülesöömist jpm.

Vesi on neutraalse ja puhta maitsega jook, mis ei mõjuta toidu maitseid, sobides suurepäraselt erinevate söögikordade saatjaks. Vee joomine on eluliselt tähtis igapäevane harjumus, mis toetab meie organismi normaalseid funktsioone ja üldist tervist. Eriti oluline on vee tarbimine füüsilise koormuse korral, haiguste ajal, kuuma ilmaga ja teatud eluetappidel nagu rasedus ja imetamine. Samuti on oluline tarbida vett toidu kõrvale, et toetada seedimist ja säilitada üldist heaolu. Hoolitseme oma keha eest, juues piisavalt vett iga päev!

Eriti oluline on vee joomine alkoholi tarbimise ajal, sest alkohol tekitab meie kehas vedelikupuudust. Iga tarbitud alkoholiühiku kõrvale tuleks juua klaas vett. Piisav vee joomine alkoholi tarbimise ajal ja pärast seda kahandab võimalust tunda halba enesetunnet järgmisel päeval ning parandab organismi üldist toonust. Uuri lisaks ka kampaaniat ´´Kui võtad, võta vett vahele´´ siit.

 

 STELLAR – elu allikas

Leave your comment
Close