RSS

Uudised '2023' ja 'märts'

Rumm, mis leiutas rummi
Rumm, mis leiutas rummi
Täpselt 320 aastat tagasi läbi Barbadose saare korallilise pinnase kaevatud kaev on põhjus, miks meil on tänapäeval võimalik nautida jooki, mida tuntakse kui rummi. 1703. aastal alustas Sir John Gay Alleyne sellel väikesel Kariibi mere saarel rummi valmistamist. Kuna tootmine jätkub siiani, on tegemist maailma vanima rummibrändiga. Rummiga, mis leiutas rummi.
Ginger Duke 5 kokteilisoovitust
Ginger Duke 5 kokteilisoovitust
Ginger Duke on alkoholivaba ingverijook, mis ei ravi midagi, aga aitab kõige vastu. Ginger Duke on peene maitse ja aristokraatlike juurtega elunautija. Seiklusteotsijast maailmarändur, kellel on alati vürtsikaid lugusid ja põnevaid retsepte jagada. Ginger seisab igapäevaelu pisiasjadest kõrgemal, kuid tunneb samas kõige vastu siirast huvi ning on valmis alati aitama. Positiivne, särava naeratuse ja vastupandamatu huumoriga.
Coolerid nüüdsest looduslike toiduvärvidega
Coolerid nüüdsest looduslike toiduvärvidega
Cooleri kihisevate kokteilide sarjal on kaks suurepärast uudist. Kõik Coolerid läksid üle looduslikele toiduvärvidele ja kokteilijookide valikusse lisandub roosimaitseline kokteil Cooler Aromatic Rose. Cooleri karboniseeritud kokteilijoogid on valmistatud kvaliteetsest alkoholist, värskendavatest mahladest ja jäiselt kirkast veest. Cooleri sari on olnud turul aastast 2005, üllatades igal aastal uute värskendavate ja eksootiliste maitsetega.