Meist

Eesti alkoholitööstuse lipulaevaks tõusnud Livikost on kujunenud kiiresti arenev ja edukas rahvusvaheline alkoholigrupp. Liviko on väärtuslik ja eelistatud partner maailma tippklassi kuuluvate kaubamärkide esindamisel Baltimaades.

Meie tugevus on maailmakuulsate kaubamärkide esindamine ja turundamine Eestis, Lätis ja Leedus. Esitleme uhkusega meile usaldatud brände: Bacardi, Martini, Bombay, Remy Martin, Cointreau, Botanist,  Metaxa, St.Remy, Grey Goose, Whyte & Mackay, Boulard, Otard, Jack Daniel’s, Finlandia Vodka, Fentimans jt.

Liviko on üks suurimaid veinide edasimüüjaid Baltikumis ja meie veinivalikus on ca 700 erinevat veini Vanast ja Uuest Maailmast.

Esindame olulisi kaubamärke nagu Champagne Deutz, Maison Louis Jadot, Jean-Marc Brocard, Maison Delas Frères, Les Vins Georges Duboeuf, Barone Ricasoli, Fontanafredda, Carpené Malvolti, Marco Felluga, Rocca delle Macie, Sella & Mosca, Marqués de Càceres, Familia Fernández Rivera, Bodegas Murviedro, La Rioja Alta, Weingut Johannishof, Viña Cono Sur, Hardys Wines, Chateau Ste. Michelle, Saint Clair Family Estate, Viña Carmen, Spier, jt. Nautimuse keskkonnast leiab kogu Liviko veinivaliku ja Nautimuse märgistusega soovitused, mille on välja valinud Eesti hinnatuimad sommeljeed.

Meie 124-aastasele ettevõttele teevad au meie rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärgid: Vana Tallinn, Crafter’s Gin, Hõbe Vodka, Viru Valge, Bellingshausen Vodka. Meie joogid on esindatud trenditeadlikus ja nõudlikus duty free ja travel retail’i sektoris ning rohkem kui 60 turul Euroopas, Ameerikas, Aasias ja Okeaanias.

Liviko on vastutustundlik, kvaliteeti, traditsioone ning kultuurset alkoholitarbimist väärtustav rahvusvaheline ettevõte. Me arendame oma brände hoole ja armastusega, esitleme teisi maailma kvaliteetalkoholi tootjaid lugupidamisega ning oleme igas olukorras usaldusväärne partner.