Rémy Martin loobub konjakite kinkekarpidest

Maailma juhtivaid ja vanimaid konjakitootjaid Rémy Martin teatas, et loobub VSOP konjakite kinkekarpidest. Keskkonnateadliku ja loodust väärtustava ettevõttena soovib Rémy Martin rakendada igas tegevuses jätkusuutlikku lähenemist ja vähendada sellega oma mõju keskkonnale.

 

Rémy Martin otsustas juba mõne aasta eest järk-järgult lõpetada konjakite kinkekarpide kasutamise, olles suurtest konjakitootjatest esimene, kes sellise sammu omal algatusel ette võttis. Algatuse tulemusena vähendab Rémy Martin inimtegevuse ökoloogilist jalajälge ja annab oma panuse globaalsete keskkonnaeesmärkide täitmisesse.

 

Esimeste seas lõpetatakse konjaki Rémy Martin VSOP kinkekarpides toodete väljastamine. Muutub ka Remy Martin VSOP konjaki etiketi ja pudeli kaeluse kujundus. Järgmisena laiendab keskkonnahoidu väärtustav joogitootja sama põhimõtet veel kolmele oma kõrgelt hinnatud konjakile. Kõrgelt hinnatud Rémy Martin’i konjakid jõuavad järk-järgult kauplustesse ilma kinkekarbita.

 

Rémy Martin valmistab oma väärtuslikud konjakid legendaarsetest viinamarjakasvatuse piirkondadest Grande Champagne ja Petite Champagne pärit saagist.

 

Rémy Martin’i jaoks on maa ja loodus olnud alati kesksel kohal. Konjakitootja 2007. aastal välja kuulutatud jätkusuutlikkuse tegevuskava hõlmab nii viinamarjaistandusi ja jätkusuutlikku maaviljelust kui ka sotsiaalset ja majanduslikku mõju planeedile ehk keskkonnale laiemalt. Rohkem infot Rémy Martin’i keskkonnateadlikkuse kohta leiab nende kodulehelt https://www.remymartin.com/uk/our-environment/.

Leave your comment
Close