Parimaks alkohoolseks joogiks valiti Crafter’s Wild Forest džinn

Põhjamaiselt igihaljas Crafter’s Wild Forest džinn valiti Eesti parima toiduaine konkursil kõige paremaks alkohoolseks joogiks. Liviko portfellist märgiti alkoholivabade jookide kategoorias ära ka Corsaro Aperitivo, mis on esimene Eestis valmistatud alkoholivaba aperitiiv.

„Luua midagi tõeliselt eristuvat, maitsekat ja konkurentsivõimelist on väljakutse, aga Livikol on see ikka ja jälle õnnestunud. Crafter’si kullasära on tunnustus kogu meeskonna ühisele pingutusele!“ ütles AS Liviko juhataja Janek Kalvi.

 

„Crafter’s Wild Forest on eristuva karakteriga džinn, mis on mõeldud neile, kes ootavad tugevamat ja jõulisemat maitset. Kõik sai alguse igihaljast mustikast – varakevadine mustikavõrse oli esimene taim, mille otsustasin Crafter’s Wild Forest džinni sisse panna. Sealt tuligi idee, et võtaks igihaljaid taimi veel juurde. Meie külmas ja karges kliimas on erilise väega taimed ja nii valisimegi retsepti võimsad okaspuud: männid, kuused ja kadakad. Džinni järelmaitset kujundab kadakane suitsusool,“ kirjeldas Liviko joogiarhitekt Hanna Kaur džinni, mis sai valmis 27. retseptikatsetuse juures.

 

Eesti parima toiduaine konkursil märgiti alkoholivabade jookide kategoorias ära kokteilide valmistamiseks loodud Corsaro Aperitivo. Liviko meistrikojas valmiv Corsaro Aperitivo on Eesti esimene alkoholivaba aperitiiv. Corsaro Aperitivo mahlaka maitsekombinatsiooni magusatest ja mõrkjatest nootidest aitavad luua pihlaka- ja jõhvikamahl koos vürtsidest tõmmisega.

 

Crafter’s džinnid on edukalt esindatud 60 riigis üle maailma. Lisaks igihaljast metsast inspireeritud Crafter’s Wild Forestile leiab valikust veel klassikalise Crafter’s London Dry ja värvi muutva Crafter’s Aromatic Flower džinni.

Leave your comment
Close