Maailma parimate jookide konkursil pälvisid kõrgeid tunnustusi Crafter’sid, Hõbe ja Bellingshausen

18.–19. jaanuaril avalikustati esimesed tulemused World Gin Awards ja World Vodka Awards konkurssidel, kus esmakordselt osalesid ja pälvisid kohe tunnustuse Crafter’s džinnid, Bellingshauseni ja Hõbe viinad. Võistlus jätkub veebruaris, mil selguvad parimatest parimad.

 

World Vodka Awards konkursil pälvis riigi parima tunnustuse ja auväärse kullamärgise Bellingshausen Vodka (country winner, gold), hõbemärgis omistati aga hõbefiltreeritud Hõbe Vodkale. Mõlemad konkureerisid puhaste, neutraalsete viinade kategoorias. Kategooriaid oli kokku neli. Järgmisena astuvad igas kategoorias võistlustulle iga riigi parimad, et välja selgitada maailma parima viina tiitlivõitjad. Lõplikud tulemused selguvad 20. veebruaril.

 

World Gin Awards konkursil omistati riigi parima tunnustus ja ihaldusväärne kullamärgis Crafter’s Aromatic Flower Gin’ile (country winner, gold). Aromatic Flower Gin võitis tänavuse uue, värvimuutva džinni kategoorias. Kategooriaid oli kokku 12, nende seas näiteks London Dry, Navy, Old Tom, maitsestatud džinn jm. Crafter’s London Dry Gin pälvis pronksimärgise London Dry džinnide kategoorias.

 

Kui World Vodka Awards konkursil oli võistlusele esitatud jooke rohkem kui 20 riigist, siis džinnikonkursil oli rebimine veelgi tihedam: osales 47 riiki ning rohkem kui 900 džinni. Ka iga riigi parimaks valitud džinnid astuvad nüüd võistlustulle maailma parima tiitli nimel, mis selgub igas kategoorias 22. veebruaril.

 

Leave your comment
Close