Ginger Duke 5 kokteilisoovitust

Ginger Duke on alkoholivaba ingverijook, mis ei ravi midagi, aga aitab kõige vastu.

 

Ginger Duke on peene maitse ja aristokraatlike juurtega elunautija. Seiklusteotsijast maailmarändur, kellel on alati vürtsikaid lugusid ja põnevaid retsepte jagada. Ginger seisab igapäevaelu pisiasjadest kõrgemal, kuid tunneb samas kõige vastu siirast huvi ning on valmis alati aitama. Positiivne, särava naeratuse ja vastupandamatu huumoriga. Kui Ginger ruumi siseneb, pöörduvad kõigi pilgud temale. Karismaatiline seltskonna hing – ideaalse sõbra musternäide ning iga daami unistus. See jook on tema elutöö. Ja katsu sa aru saada, kumb selle särtsakamaks teeb – ingver või see püsimatu süda, mille ta pudelisse pani.

 

Ginger Duke on kauni merevaiguse tooniga alkoholivaba ingverijook. Ginger Duke aroomis tulevad esile mesine ingver ja magusad vürtsid. Maitses domineerib vürtsikas värske ingver. Tunda on küpseid tsitruselisi, särtsakaid vürtse ja pipart. Pikka järelmaitset saadavad üleküpsenud magusad tsitrusviljad ja erksa ingveri vürtsikus.

 

5 KOKTEILISOOVITUST

 

GINGER DUKE SKINNY

Täida klaas jääga ning vala sinna võrdselt Ginger Duke’i ja mullivett. Kaunista lihtsalt viilu laimiga. Mõtle kõhnalt, mõtle vähem. Naudi.

 

 

 

GINGER DUKE MOSSY MAIDEN

Täida klaas jääga, lisa 1 osa Ginger Duke’i ning 2 osa roosilimonaadi. Kaunista mündilehtede ja mustikatega. Naudi ja jää värskeks.

 

 

GINGER DUKE APPLE OF MY EYE

Soojenda õunamahl. Sega kokku 1 osa Ginger Duke´i ja 2 osa sooja õunamahla. Lisa kaunistuseks kas kaneel ja nelgiõis või kuivatatud puuvilju ning pähkleid.

 

 

GINGER DUKE SOUR

Tambi mustikad sheikeris puruks, lisa 8 cl Ginger Duke´i, 4 cl aqua fabat, 4 cl suhkrusiirupit ja laimimahl ning jää. Sheigi korralikult ja vala läbi sõela klaasi. Naudi!

 

 

GINGER DUKE MUMBAI MAMA

Täida klaas jääga, lisa võrdselt Ginger Duke’i ja toonikut. Garneeri mündilehtedega. See peaks su isegi kõrvetava Mumbai päikese all maha jahutama.

 

Leave your comment
Close