Singapore World Spirits Competition tunnustas Crafter’s džinne lausa kolme medaliga

Rahvusvaheline konkurss Singapore World Spirits Competition (SWSC) tunnustas värvi muutvat Crafter’s Aromatic Flower džinni kahekordse kuldmedaliga. Igihaljas ja jõulise karakteriga Crafter’s Wild Forest džinn pälvis hõbemedali ja klassikaline Crafter’s London Dry pronksmedali.

 

„Oleme Crafter’si edu üle rõõmsad ja hindame kolmekordset tunnustust seda kõrgemalt, et džinnikategooria on üks nõudlikumaid ja kiiremini arenevaid,“ ütles Liviko ekspordidirektor Jörgen Herman. „Kahekordse kuldmedaliga pärjatud Crafter’s Aromatic Flower on eristuv oma aromaatsuse ja lillelisuse poolest, aga ka tänu värvi muutvale efektile. Džinn muudab tooniku lisamisel värvi ainult tänu naturaalsetele komponentidele,“ lisas Jörgen Herman.

 

Crafter’s Aromatic Flower džinni kibuvitsaõite kroonlehtedest valmistatud tõmmis sisaldab looduslikku pigmenti, mis annab džinnile vaskse värvuse. Kui lisada džinnile toonikut, siis muutub jook tänu tooniku happelisusele justkui maagiliselt heleroosaks.

 

Aastate jooksul rohkelt auhindu koju toonud Crafter’si tootepere puhul on esile tõstetud eristuvat ja esmaklassilist maitset ja silmapaistvat disaini. Konkurssi Singapore World Spirits Competition (SWSC) korraldab aastast 2019 The Tasting Alliance, kes on ka ühe maailma vanima ja suurima konkursi San Francisco World Spirits Competition korraldaja.

 

Leave your comment
Close