Crafter’s London Dry käsitöödžinn pärjati kõrgeima Masters medaliga

Mainekal konkursil Global Gin Masters 2022 tunnustas rahvusvaheline žürii Eesti käsitöödžinni Crafter’s London Dry Gin kõige kõrgema tunnustuse – Masters medaliga. Samuti käsitööna valmiv Crafter’s Aromatic Flower Gin pälvis samal konkursil kuldmedali ultra premium džinnide kategoorias.

 

„Crafter’si džinnide edu taga on Liviko joogimeistrite professionaalsus ja pühendumine, mille juurde käib nii oskus pot still destilleerimisega põhjamaisest taimestikust väärtuslikem välja tuua kui ka kõrgetasemeline ja nõudlik tootearendus. Enim hinnatakse maailmas Crafter’si džinnide põhjamaiselt eristuvat maitset, kõrget kvaliteeti ja silmapaistvat disaini. Nii Masters medali pälvinud klassikaline Crafter’s London Dry kui ka värvi muutev Crafter’s Aromatic Flower on edukalt esindatud 60 riigis üle maailma. Crafter’si kõige kõrgema klassi tunnustused ja ekspordiedu on seda hinnatavamad, et džinnikategooria on maailmas üks nõudlikumaid,“ ütles Liviko juhatuse esimees Janek Kalvi.

 

„Crafter’si käsitöödžinnide loomeprotsessi iseloomustavad lugematud taimerännakud Eestimaa puutumatus looduses ning põhjalikud retseptikatsetused unikaalse maitsekombinatsiooni leidmiseks. Sinises pudelis Crafter’s London Dry Gin sai valmis 23. retseptiga, vaskses pudelis Crafter’s Aromatic Flower Gin leidis oma karakteri koos värvi muutva efektiga alles 38. retsepti juures. Tuliuus igihaljaste metsade maitsetest loodud rohelises pudelis Crafter’s Wild Forest Gin saavutas oma läbinisti põhjamaise tasakaalu 27. retsepti juures,“ kirjeldas auhinnatud Crafter’si jookide loomeprotsessi Liviko joogiarhitekt Hanna Kaur.

 

„Global Gin Masters" on mõjuka joogiajakirja The Spirit Business korraldatav rahvusvaheline võistlus, mille žürii koosneb maailma juhtivatest alkohoolsete jookide asjatundjatest. Žürii eksperthinnangud on sõltumatud ning need kujundatakse pimemaitsemise teel. Kokku oli seekordsel võistlusel hindamisel ligi 800 erinevat džinni.

Liviko on kiiresti arenev ja edukas rahvusvaheline alkoholigrupp, kelle joogid on esindatud trenditeadlikus ja nõudlikus duty free ja travel retail’i sektoris ning rohkem kui 60 turul Euroopas, Ameerikas, Aasias ja Okeaanias.

Leave your comment
Close