Alkoholivaba

Filtrid
Leheküljel
Inglismaal Ashbockingi farmis armastusega pressitud ja kokku segatud vürtsikas tomatimahl Big Tom sisaldab üle 20 ürdi ja vürtsi ning garanteerib täiusliku Bloody Mary naudingu.
€1,84
€7,36/l
Eranditult loomulikul teel kääritatud naturaalne kvaliteetlimonaad. Eriliselt soe ja vürtsikas naturaalne koolajook on meeldivalt täidlane ja värskendavalt tsitruseline.
€1,94
€6,93/l
Eranditult loomulikul teel kääritatud naturaalne kvaliteetjook. Värskendavalt kuiv ja karge toonik, mis on valmistatud rubiinpunasest greibist ja hiniinist. Aroomis on tunda värske greibi õrnu noote kombineeritult kerge apelsiniga.
€3,30
€6,60/l
Eranditult loomulikul teel kääritatud naturaalne kvaliteetlimonaad. Stimuleeriv kombinatsioon pehmetest taimsetest koostisosadest ja sidruni kuiv teravus teevad sellest naturaalsest joogist erilise ja unustamatu.
€1,94
€6,93/l
Eranditult loomulikul teel kääritatud naturaalne kvaliteetjook. Ginger Ale on kahvatu värvusega ja täidlase maitsega ingverijook. Tunda on puhast Hiina ingverijuure tõmmise soojust.
€1,40
€7,00/l
Eranditult loomulikul teel kääritatud naturaalne kvaliteetlimonaad. See parimat Hiina ingverijuurt sisaldav jook on tugev ja tuline täidlase buketiga alkoholivaba karastusjook, millel on intensiivne maitse ja puhas ingveri aroom.
€1,94
€6,93/l